Dni Otwarte w ZSR i ZSM w Namysłowie - GIMNAZJUM W DZIADOWEJ KŁODZIE

Dni Otwarte w ZSR i ZSM w Namysłowie

Dnia 22 marca 2018 roku odbyła się wycieczka do Namysłowa. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów ze szkołami ponadgimnazjalnymi - Zespołem Szkół Rolniczych oraz Zespołem Szkół Mechanicznych.
W Zespole Szkół Rolniczych czekali na nas absolwenci Gimnazjum w Dziadowej Kłodzie, którzy przygotowali dla nas wiele ciekawych atrakcji, wśród nich znalazł się również smaczny poczęstunek.
W Zespole Szkół Mechanicznych przyjęto nas może trochę skromniej, nie było tylu rozrywek, ale również bardzo ciekawie.
Obie szkoły wywarły na nas ogromne wrażenie. Myślę, że całkiem spora grupa uczniów klas trzecich zdecyduje się na wybór którejś z namysłowskich szkół. Wycieczka była bardzo udana i potrzebna, poszerzyła naszą wiedzę na temat szkół ponadgimnazjalnych, w których już od września będziemy kontynuować naukę.

Trzecioklasistka