Dzień Języków Obcych - GIMNAZJUM W DZIADOWEJ KŁODZIE

Dzień Języków Obcych

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Dnia 26 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych.
Razem z Paniami:  Agnieszką Piórkowską i Joanną Gigiel zorganizowaliśmy gry I zabawy  w języku niemieckim  i angielskim. Uczniowie przygotowali stacje o różnej tematyce:  zdrowie, części ciała, jedzenie, ubranie, mieszkanie itp. Opiekunowie stanowisk  bardzo pilnie przygotowywali się  do tego dnia.
Każdy uczestnik został obdarowany  przy wejściu do sali  kartą , tzw. “obiegówką” , na której  zapisywane były  wyniki z poszczególnych zadań. Zwycięzcą zmagań językowych mogła zostać osoba,  która zdobyła  największą ilość punktów. W związku z tym, że wielu uczniów miało tę samą ilość  punktów, będzie przeprowadzona dogrywka w formie testu.
Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu tej imprezy.

Emilia Cybulska, uczennica klasy III a