Lekcja z SITA - GIMNAZJUM W DZIADOWEJ KŁODZIE

Lekcja z SITA

Wydarzenia 2014/2015

Dnia 15 maja 2015r w naszym gimnazjum odbył się DZIEŃ KONKURSOWY LEKCJA Z SITA.
Gimnazjum w Dziadowej Kłodzie znalazło się wśród 15 szkół w Polsce, które zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu zorganizowanego przez "Głos Nauczycelski" LEKCJA Z SITĄ
Główną nagrodą w konkursie jest zestaw 11 urzadzeń do nauki wybranych języków obcych metodą SITA wraz z podręcznikami i nagraniami.
O zaletach nauki z wykorzystaniem metody SITA, czyli nauki w stanie relaksu opowiadała zaproszonym gościom nauczycielom, uczniom i rodzicom opowiadała pani Iwona Kowalewski.
W jaki sposób relaks odziaływuje na organizam człowieka, osobiście mogli przekonać się przedstawiciele władz gminy: pani wójt Irena Małecka, przewodniczacy rady gminy Grzegorz Otwinowski, dyrektor Zespoły Szkolno - Przedszkolnego w Miłowicach pani Jadwiga Mocek a także nauczyciele gimnazjum i ZS w Dziadowej Kłodzie, chętni uczniowie oraz rodzice.
Aby szkoła otrzymała sprzet Sita musimy pokonać 14 rywali przygotowując najciekawszy projekt wykorzystania SITY.
Trzymajcie za nas kciuki.

Prezentacja