Sprawozdanie - Dzień zdrowej żywności - GIMNAZJUM W DZIADOWEJ KŁODZIE

Sprawozdanie - Dzień zdrowej żywności

18 mają w ramach zakończenia projektu pt. "Trzymaj Formę " wszystkie klasy naszego gimnazjum zorganizowały specjalne stoiska ze zdrową żywnością.
Na pierwszych trzech przerwach każdy uczeń mógł spróbować dania, które przygotowali gospodarze stacji. Projekt "Trzymaj Formę" od dawna był realizowany w naszej szkole w postaci specjalnych zadań. Pierwszym zadaniem było wykonanie ulotki promującej wybrane przez klasę warzywo. Następne zadanie polegało na zrobieniu gazetki klasowej o zdrowej żywności. Robiliśmy również plakaty i jedliśmy zdrowe śniadanie z wychowawcami. Zwieńczeniem naszej pracy był właśnie dzień degustacji. Bardzo dziękujemy Pani Basi Czaplak za to,  że tak bardzo nas wspierała we wszystkich zadaniach. Dziękujemy również naszym wspaniałym wychowawcą za pomoc. To była bardzo dobra inicjatywa i oby więcej takich przyjemności w szkole.