Wycieczka do GOjump Parku Trampolin - GIMNAZJUM W DZIADOWEJ KŁODZIE

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wycieczka do GOjump Parku Trampolin

Wydarzenia 2017/2018

Wycieczka do Wrocławia do GOjump Parku Trampolin i do kina

Dnia 29.11.2017 roku odbyła się wycieczka do Wrocławia do GOjump Parku Trampolin oraz do kina. Wycieczka zorganizowana została przez p. Barbarę Czaplak i p. Katarzynę Korczak.
O godz. 11:30 wyjechaliśmy spod hali sportowej przy Zespole Szkół w Dziadowej Kłodzie, od godz. 13:00 do 14:00 przebywaliśmy na terenie Parku Trampolin. Zabawę zaczęliśmy od rozgrzewki z trenerem, który nie tylko przygotował nas do zabawy, ale również przypomniał nam zasady bezpiecznego korzystania z trampolin. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, skakaliśmy do basenów z gąbkami, graliśmy w piłkę, zjeżdżaliśmy na pontonach. Wszystkim bardzo się podobało. Niestety, godzina szybko minęła i musieliśmy udać się do szatni. Z Parku Trampolin przejechaliśmy do Korony na ciepły posiłek i film zatytułowany „Morderstwo w Orient Expresie” - ekranizację klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowanej przez trzykrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. W roli głównej wystąpił słynny detektyw Hercules Poirot, który rozwiązał niełatwą zagadkę kryminalistyczną, jego zadanie było bardzo trudne, ponieważ pasażerowie pociagu ukrywali przed nim pewne fakty.
Film był bardzo ciekawy i interesujący. Po seansie ok. godz. 19.00 udaliśmy się do autobusu i wyruszyliśmy w drogę powrotną. Około godz. 20:00 dotarliśmy do Dziadowej Kłody, gdzie zakończyliśmy wycieczkę.


Zosia Nowak, kl.3b

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego