Zasady rekrutacji w woj. dolnośląskim - GIMNAZJUM W DZIADOWEJ KŁODZIE

Zasady rekrutacji w woj. dolnośląskim

Oferta szkół

Drodzy Gimnazjaliści! Udostępniamy dla Was system elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016. W chwili obecnej można zapoznać się z ofertą edukacyjną wprowadzoną przez szkoły. Rejestracja w systemie rozpocznie się 02 czerwca i będzie trwała do 25 czerwca br. do godz. 15:00 Zanim podejmiesz decyzję o wyborze kierunku dalszej nauki zapoznaj się dokładnie z propozycjami każdej ze szkół, porozmawiaj z Rodzicami, Nauczycielami, Wychowawcą, Pedagogiem Szkolnym. Przeanalizuj swoje zainteresowania i możliwości. Uczyń to dla własnego dobra, ponieważ ta decyzja wiąże się z perspektywą wykonywanej przez Ciebie w przyszłości pracy i rozwoju kariery zawodowej. Pamiętaj, Twoja decyzja jest najważniejsza, ale nie może być nieprzemyślana , przypadkowa i podjęta w ostatniej chwili. Mamy nadzieję, że Wasza praca w systemie elektronicznego naboru będzie przebiegała bezproblemowo, a zawarte w nim informacje będą służyć pomocą w niełatwym procesie wyboru dalszego rozwoju kształcenia. Wybierz mądrze, tak byś mógł bez przeszkód realizować w przyszłości swoje marzenia. Życzymy powodzenia!

Link do strony:

Terminy naboru